Koloristika

Koloristikos pagrindai

koloristikaVizažistas, dirbdamas su modeliu, turi eilę uždavinių, kuriuos pasiekti nenaudojant spalvų būtų sudėtinga. Būtent koloristika padeda parinkti teisingus ir tinkančius atspalvius priklausomai nuo kuriamo įvaizdžio, veido korekcijos, individualių kliento išvaizdos duomenų. Spalva – tai sudėtingas reiškinys, kurį jau daugelį metų tyrinėja įvairių sričių mokslininkai. Tik drąsiai naudojant spalvas, spalvines kombinacijas, teisingai parinkdami spalvas individualiai, Jūs atliksite tikrai gražų makiažą.

Spalva – tai šviesos šaltinių ypatybė ir žmogaus pojūtis, kurį sukuria specifinė akies struktūra, skirianti tris skirtingai filtruotus vaizdus. Kalbant apie spalvą neįmanoma pateikti konkrečių ir aiškių nustatymų, kadangi iki šiol ši mokslo šaka labai subjektyvi, daugiausia pagrįsta asmeniniais pojūčiais. Siekiant palengvinti koloristų darbą, spalvos, atsižvelgiant į tam tikrus dėsningumus, išskirtos į dvi grupes: chromatines ir achromatines.

Achromatinės spalvos – tai baltos arba juodos spalvos, neturinčios spalvotų ypatybių (t. y. bespalvės). Kadangi achromatinių spalvų plaukų nebūna, jas čia pakeičia natūralių spalvų mišinys, artimas pilkai spalvai.

Chromatinės spalvos skiriasi atspalviu ir intensyvumu, jos, priešingai nei achromatinės spalvos, turi spalvos ypatybių.
Viena iš pagrindinių chromatinių spalvų ypatybių – atspalvis. Kad būtų paprasčiau dirbti, išskirta dvylika pagrindinių chromatinių spalvų, kurios savo ruožtu skirstomos į pirmines, antrines ir tretines. Visos kitos spalvos vadinamos sudėtinėmis ir dirbant į jas atsižvelgiama tik netiesiogiai.

Kaip žinia, pirminių spalvų neįmanoma išgauti maišant – jos arba yra, arba jų nėra.

Ilgametės patirties paslaptys KOLORISTIKOS SEMINARE: išmokite tiksliai parinkti ir prognozuoti spalvą atliekant antakių, akių ir lūpų ILGALAIKIO MAKIAŽO procedūras be jokių sudėtingų formulių. ‼️
Tinkamų atspalvių parinkimas pagal kliento išvaizdos ypatumus ir pageidavimus.
Balayage technika – spalvą pakeitusio permanentinio makiažo perdengimas (spalvų pagalba sutvarkomi mėlyni, violetiniai, raudoni ir kt. spalvų antakiai, numėlynavusi akių linija).
Spalvų mixai – nėra poreikio turėti visos pigmentų atspalvių paletės.
Seminaras skirtas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems meistrams dirbantiems su įvairių gamintojų pigmentais. Nerenkamos didelės grupės. Data derinama individualiai. Tarptautinis sertifikatas.

Norite susitarti dėl kursų datos?

Parašykite mums

×
Mus rasite:

Sembų g. 9, 2 aukštas. LT – 48191 Kaunas

×