Ilgalaikio makiažo mokymai 3 dienos / 5 dienos / 4 savaitės

Bazinės ir master class žinios vienuose MOKYMUOSE❗️ POPULIARIAUSIOS antakių, akių ir lūpų TECHNIKOS 🎨 Visos reikalingos žinios nuo pagrindų ir dar daugiau❗️iš sukauptos ilgametės mokytojų patirties 👌 Nerenkamos grupės, skirtingos mokymų programos:
🟣 3 dienos – 800€ (4 praktinės procedūros) + papildoma 1 praktikos diena nemokamai.
🟣 5 dienos – 1500€ (12 praktinių procedūrų) + neribota papildoma praktika nemokamai.
🟣 4 savaičių išplėstinė programa su medicininėmis žiniomis – 2999€ (NET 44 praktinės procedūros + antakių dizaino su henna bei antakių ir blakstienų laminavimo kursas ir NET 5 tarptautiniai sertifikatai).
Derinamos mokymų datos 👌 DAUG PRAKTIKOS su mūsų modeliais 🎨 Tarptautinės reikšmės SERTIFIKATAI anglų kalba 📜🏆 Galime pasiūlyti NAKVYNĘ 🏡🌃
✅ ANTAKIAI – ombre, šešėliavimas, soft powder, balayage korekcijos;
✅ AKYS – klasikinė linija, puri linija pieštuko efektu, vokų šešėliavimas;
✅ LŪPOS – 3D ir akvarelinė technika.
👉 Išsami teorija, koloristika, taisyklingos formos ir matavimai pagal taisykles, higienos pagrindai, marketingo niuansai ir kitos svarbios temos, meistrės Almos Faizaitės – Jančiauskienės darbo stebėjimas (naujos procedūros, korekcijos, taisymai), praktika ant latekso ir mūsų modelių, konsultacija po mokymų.
📲 Daugiau info / registracija +37060320753 arba +37063784264, KAUNAS. Taip pat organizuojame ir kitus grožio industrijos KURSUS www.igvkursai.lt

Parašykite mums

×
Mus rasite:

Sembų g. 9, 2 aukštas. LT – 48191 Kaunas

×