Permanentinio makiažo kursai

Ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai / mokymai

Mūsų mokymo centro organizuojami ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai/mokymai yra profesionalūs, viską apimantys bei įtempto grafiko. Kursų metu Jūs gausite išsamias teorines žinias bei praktiškai išmoksite atlikti populiariausias ilgalaikio (permanentinio) makiažo procedūras:

ANTAKIAI – šešėliavimas, ombre, pudrinė (soft powder) technika, balayage korekcijos.
AKYS – klasikinė linija, puri linija (pieštuko efektas), vokų šešėliavimas.
LŪPOS –  3D ir akvarelinė technika.

👉 Išsami teorija, koloristika, taisyklingos formos ir matavimai pagal taisykles, higienos pagrindai, marketingo niuansai ir kitos svarbios temos, meistrės Almos Faizaitės – Jančiauskienės darbo stebėjimas (naujos procedūros, korekcijos, taisymai), praktika ant latekso ir mūsų modelių, konsultacija po mokymų.

Bazinės ir master class žinios vienuose MOKYMUOSE❗️POPULIARIAUSIOS antakių, akių ir lūpų TECHNIKOS 🎨 Visos reikalingos žinios nuo pagrindų ir dar daugiau❗️iš sukauptos ilgametės mokytojų patirties 👌 Nerenkamos grupės, skirtingos mokymų programos:
🟣 3 dienos – 700€ (4 praktinės procedūros) + papildoma 1 praktikos diena nemokamai.

🟣 5 dienos – 1000€ (12 praktinių procedūrų) + neribota papildoma praktika nemokamai.

🟣 4 savaičių išplėstinė programa su medicininėmis žiniomis – 2999€ (NET 44 praktinės procedūros + antakių dizaino su henna bei antakių ir blakstienų laminavimo kursas ir NET 5 tarptautiniai sertifikatai).

Baigus kursus/mokymus yra išduodamas mokymo centro „IDĖJOS GROŽIO VERSLUI“ sertifikatas anglų kalba, kuris galioja užsienio šalyse.

Aparatas ir kitos reikalingos priemonės tolimesniam savarankiškam darbui už papildomą kainą – priemonių krepšelis sudaromas individualiai.

Datos derinamos asmeniškai.

Ilgalaikis (permanentinis) makiažas yra gamtinio dažančiojo pigmento įvedimas po išoriniu odos sluoksniu. Tai suteikia galimybę kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai. Ilgalaikio makiažo didžiausias privalumas yra tai, kad ilgus metus (ilgalaikis makiažas laikosi iki 3 metų) makiažas laikysis Jūsų odoje, Jums nebereikės sukti galvos dėl antakių formos, akių ryškumo, o taip pat Jums nebereikės visur su savimi nešiotis didelio kiekio kosmetikos. Svarbu įsitikinti, kad ilgalaikiam makiažui naudojami būtent tam skirti pigmentai, nes tatuiruočių pigmentai gaminami iš sintetinių medžiagų, kurios per laiką neišblunka, jų molekulės patenka į gilesnį odos sluoksnį ir kapsuliuojasi visam gyvenimui.

Ilgalaikis makiažas gali pataisyti smulkius veido defektus pvz. nelygias lūpas ir pabrėžti Jūsų privalumus. Galėsite ilgam pamiršti kasdienį dažymąsi ir kasdien sutaupysite nuo 15 min. iki 1 val. Ilgalaikis makiažas suteiks Jums nepriekaištingą išvaizdą įvairiose situacijose: pajūryje, pirtyje ar baseine. Šiose ir kitose vietose Jums nebereikės pergyventi dėl nubėgusio makiažo.

Norite susitarti dėl kursų datos?

Parašykite mums

×
Mus rasite:

Sembų g. 9, 2 aukštas. LT – 48191 Kaunas

×