Mei-Cha pigmentų produkcija

Tai nuostabūs sertifikuoti amerikietiški pigmentai vandens pagrindu! Puikiai vedasi į odą, teisingai parinkus visiškai nekeičia spalvos blunkant, nes savo sudėtyje turi neutralizatoriaus!

Rekomenduojame tikrai kokybišką produktą! Turime vietoje, galime bet kur išsiųsti paštu. 15ml buteliukas 65€.

„MEI – CHA“ kompanija yra lyderis mikropigmentacijos industrijoje
Nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios (1984m.), kompanija MEI-CHA International užkariavo pasaulinį pripažinimą ir lyderio titulą saugios, inovacinės, aukštos klasės įrangos ir mikropigmentacijai skirtų aksesuarų kūrimo ir gamybos srityje. Intensyvus mokslo tiriamasis darbas ir aukštos kvalifikacijos pigmentacijos specialistų komandos bei dėstytojų palaikymas leidžia kompanijai MEI-CHA International kurti ir gaminti naujausią įrangą ir pigmentus mikropigmentacijai, keliais žingsniais aplenkiančius industrijos poreikius.
Aukštos kokybės ir efektyvumo įrangos gamyba MEI-CHA International juda koja kojon su nenutrūkstančiais tyrimais higienos ir saugumo srityse.
Kompanija MEI-CHA International sukūrė pirmą mašinėlę su vienkartinėmis, o taip pat ir sterilizuojamomis dalimis. Pirmos skaitmeninės motorinės mašinėlės įvedimu MEI-CHA International patvirtino kompanijos, siekiančios maksimalaus saugumo ir efektyvumo mikropigmentacijos procedūrose, statusą. Vystantis industrijai vis daugiau dėmesio skiriama klientų ir specialistų sveikatos apsaugai.

Kompanija MEI-CHA International turi daugybę inovacinių patentų ir apdovanojimų už pasiekimus mikropigmentacijos srityje. 2002 metais „Permanentinės kosmetikos Profesionalų Bendrija“ suteikė MEI-CHA International kompanijai prestižinį „Industrijos lyderio“ titulą už sėkmingą mokslo tiriamąjį darbą ir mašinėlių bei aksesuarų sukūrimą, padėjusį pagrindą higienos ir saugos standartams 1992 metais.

 

Parašykite mums

×
Mus rasite:

Sembų g. 9, 2 aukštas. LT – 48191 Kaunas

×