INDIVIDUALŪS VEIDO PRIEŽIŪROS KURSAI – 535€

Mokymo centras „Idėjos grožio verslui“ siūlo INDIVIDUALIUS VEIDO PRIEŽIŪROS 💆🏻‍♀️👌 MOKYMUS Kaune – 535€ (32 ak. val.)❗️
✅ SUŽINOSITE kokia yra kosmetinių priemonių sudėtis; kokias priemones naudoti pagal veido odos tipą; kokios yra veido odos ligos bei jų anomalijos; kas yra demakiažas ir kaip jį atlikti, kaip tinkamai parinkti rūgštis pagal veido odos būklę.
✅ Taip pat IŠMOKSITE taisyklingai atlikti veido pilingo, serumų ir kaukių dėjimo procedūras; atlikti veido masažą ir veido valymus; naudoti įvairius aparatus.
➡️ Datos derinamos asmeniškai. Taptautinės reikšmės sertifikatas anglų kalba. Suteikiama išsami metodinė medžiaga ir priemonės, kurias naudosite praktikos metu. Modeliais pasirūpiname mes.
📞📲 Daugiau informacijos / registracija +37060320753 arba +37063784264, www.igvkursai.lt

Kursų programa:

Kosmetinių priemonių sudėtis. Veido odos priemonių parinkimas pagal veido odos tipą ir būklę (namuose kaip rekomendacija) bei tinkamos veido odos priežiūros procedūros parinkimas ir tinkamas procedūros atlikimas pagal eiliškumą: demakiažas, odos prausimas, tonizavimas. Pilingų parinkimas pagal klasifikaciją (mechaninis, gomažinis ir panaudojimo galimybės, rūgštinis, fermentinis bei ultragarsas. Rūgščių parinkimas pagal veido odos būklę. Serumai. Kaukių panaudojimo galimybės: kreminės, gelinės, alginatų, kolageno lakšto, neaustinio audinio pluosto. Darbas su aparatais: ultragarsas, darsonvalis, elektroporacija, radijo dažnis.

Parašykite mums

×
Mus rasite:

Sembų g. 9, 2 aukštas. LT – 48191 Kaunas

×